Türkiye Firmaları Bu Sitede Eskişehir Firma Rehberi Sitesi ile Ücretsiz Firma Ekle İlan Ekle Haber Ekle Hepsi Ücretsiz! HEMEN ÜYE OL

  • 0505 933 59 56

Marka Hakları – Telif Hakları

Marka Hakları – Telif Hakları

Markaların, Ürün ve Resimlerinin Telif Hakları:
Ürün, video, logo ve resimler ile yazı içeriğinde yer alan tüm markaların telif hakları sadece marka sahiplerine aittir.

Bilgilendirme amaçlı yazılan yazı ve resimlerdeki tüm haklar marka sahiplerine ait olup eskisehirfirmarehber.com bu markalardan hak sahibi değildir!!!

Tanıtım ve bilgilendirme amaçlı yazılan tüm içeriklerin içerisinde, marka ihlali düşünülerek tarafımıza yapılan tüm itirazların bizlere iletilmesi halinde sorunlar çözülerek markaların itiraz konuları en kısa sürede yayından kaldırılır.

İletişim sayfasındaki cep numarasından şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

ESKİSEHİRFİRMAREHBER.COM Adresinden bilgi edinmek isteyen herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Bu şart ve koşulları kabul etmeyenler sitemizi kullanmamalıdır.

Site hakkındaki görüş ve önerileriniz için 0505 933 59 56 dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

eskişehir firma rehberi

Sistemimizde yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan ullanıcıya aittir. Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

FAYDALI LİNKLER: büyükdere çilingir çilingir eskişehir çilingir escan anahtar escan çilingir eskişehir elektronik anahtar eskişehir firma rehberi eskişehir oto anahtarı eskişehir anahtarcı tepebaşı çilingir odunpazarı çilingir eskişehir oto